שחייה | מינהל קהילתי גילה

סמל המרכז הקהילתי

טל: 02-6461111
yehiel@matnasim.org.il
פקס: 02-6763028

שחייה

בית הספר לשחיה ונבחרות שחייה

מערכת אחת המובילה את הילדים מלימוד יסודות השחייה ועד לשחייה תחרותית. חלוקה לקבוצות הומוגנית לפי קריטריונים של גיל ורמה. מדריכים מנוסים ומוסמכי ביה"ס למאמנים של מכון וינגייט.

 

לימוד שחייה ושיפור סגנון

לימוד השחייה בשיטת השלבים הנהוגה בארה"ב ומתאימה לכל רמות השחייה החל מתרגילי הסתגלות למים דרך שיפור סגנון למתקדמים ועד לנבחרות שחייה למצטיינים. שיטת הלימוד מאפשרת קליטת כל ילד ושיבוצו בקבוצה המתאימה לרמתו. תחילת הלימוד בסגנונות החתירה והגב. בשלבים המתקדמים החוג מתקיים במתכונת הדומה לנבחרות השחייה כשהדגש מושם על שיפור הסגנונות שנלמדו ועל הטכניקה האישית.

החוג למתחילים ומתקדמים מגיל 4.

החוג פועל במתכונת שנתית עד סוף חודש יולי והפעילות מתקיימת בימים א'-ו'.

 

שחייה אמנותית

שחייה אמנותית הוא תחום אשר זוכה לפופולריות רבה בארץ ובעולם, בשל היותו ענף ספורטיבי ייחודי כל כך. בניגוד לכל ספורט קבוצתי אחר, בתחום של שחייה אמנותית תשומת הלב אינה ניתנת לשחייניות באופן אינדיבידואלי, אלא הן נבחנות על פי כשרונן והיכולת שלהן לעבוד בצוות. שחייה אומנותית נשענת על עקרונות כמו אסתטיקה, סינכרוניזציה ויופי בשילוב של שחייה, ריקוד והתעמלות אלמנטים אלה הם שמייחדים את הענף השחייה אמנותית ומושכים אליו קהל מגוון.

הענף קיים ומתפתח בישראל כבר מעל מעשרים שנה. עד כה נבחרת ישראל השתתפה בעשרות תחרויות בין לאומיות ובארבעה משחקים אולימפיים.

זהו אחד מענפי הספורט היפים, בו ניתן להתחרות כיחיד, כדואט וכקבוצה. שחיה אומנותית מפתחת אצל הספורטאי שלל תכונות כגון: כוח, סיבולת, אומנות חזותית, בטחון עצמי, יופי, גמישות, חוש קצב ועוד.
מאמנת הקבוצה, יבגניה טטלבאום, היא ספורטאית אולימפית בשחייה אומנותית, התחרתה באולימפיאדת ריו 2016, עם ותק של מעל 13 שנים בספורט, אלופת ישראל בין השנים 2009-2016 ומאמנת ילדים עם ותק של 3 שנים יבגניה בעלת תואר ראשון בניהול ספורט והוראת חינוך גופנית.

 

קבוצהגילאיםיוםשעהמחיר
מתחילות גיל 6 ומעלה ב'+ד' 17:35-18:20 330ש"ח
מתקדמות גיל 6 ומעלה ב'+ד' 18:20-19:05 330ש"ח
תחרותיות גיל 6 ומעלה ב'
ד'
15:30-17:35 (אימון יבש+אימון במים)
16:35-17:35
380ש"ח

 

לייעוץ והכוונה בכל הקשור ללימוד שחייה ולשיפור סגנון ניתן לפנות לרכז השחייה זאב עצמון.

בדוא"ל: swimming@gilo.matnas im.co.il

 

  • החברה למתנסים
  • עיריית ירושלים
  • הקרן לירושלים
  • מתנסנט |חוגים